1
2
3
Nejnovější články

Poslední jarní kolo za tři body a s nulou, pro herně rozjetý a neporazitelný Kamýk běžná věc

TJ Sokol Kamýk nad Vltavou – SK Obory 4:0 (1:0)

KAMÝK NAD VLTAVOU V sobotu 18. června se odehrálo poslední 26. kolo fotbalové třetí třídy. Domácí fotbalisté Kamýku, kteří na jaře prohráli pouze jeden soutěžní zápas, hostili soupeře z Obor. A i ten zakusil radost domácích z další výhry.

Kombinační a svižná hra prvního poločasu se spoustou šancí přece jen vedla ke vstřelení branky. Centr z přímého kopu od Horkého, našel hlavu Ondřeje Molce, který si výborně naběhl za obranu a nedal brankáři Vlkovi šanci na zákrok – 1:0.

Druhý poločas pokračoval v domácím nátlaku. Centr od Michala Tatouška brankář Vlk nezachytil, míč se dostal až ke Skřivanovi, který zvýšil na 2:0. V 54. minutě se prokličkoval do jedné z mála šancí hostů v zápase Krejčík, jeho pokus byl nepřesný. Po hodině hry vyslal technickou střelu David Vaněček, míč jen těsně minul pravou tyč. Brankář Vlk se po něm stačil pouze ohlédnout. Fotbalisté z Obor se po celé utkání nedostali do hry i díky výborně hrajícím domácím. To dokazovaly pasáže, kdy jim Kamýk vůbec nepůjčil několik dlouhých minut míč. Do konce zápasu se ještě trefil v 68. minutě Skřivan – 3:0 a v 71. minutě Tomáš Horký – 4:0. Celek od Vltavy tak skončil v konečné tabulce na třetím místě se stejným počtem bodů jako Petrovice B, které ale mají lepší vzájemný zápas a skóre, proto jsou na druhém místě. Vltavský tým se v soutěži také pyšní i nejlepší defenzivou, která obdržela jen 35 branek, nejméně ze všech týmů.

Autor:  David Štverák